Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Připravili jsme pro Vás základní informace o činnostech, kterými se zabýváme. 
Jsme firma poskytující široké řemeslné služby ve vašem domě, bytě, zahradě a komerčních prostorech.
 

Specializujeme se na dokončovací stavební práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

Provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledy, stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů.

Certifikované renovace schodů od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP

Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

 

Těšíme se na společnou spolupráci. 

Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

uzin.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Zprostředkování návrhu kuchyně , možnost přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

Malířství

Malířské práce

Malířství je jednou z částí výtvarného umění. Je to postup aplikování barviva rozpuštěného v médiu a nanášení činidla na povrch jakým je například papír, malířské plátno nebo zeď.