Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Připravili jsme pro Vás základní informace o činnostech, kterými se zabýváme. 
Jsme firma poskytující široké řemeslné služby ve vašem domě, bytě, zahradě a komerčních prostorech.
 

Specializujeme se na kompletní stavební a dokončovací práce interiérů a exteriérů, máme pochopení i pro náročnější zákazníky se smyslem pro detail a dobře odvedenou práci.

Provádíme kompletní renovace bytů, bytových jader, montáže sádrokartonových konstrukcí všech typů s certifikací na protipožární odolnost, závěsné podhledy, stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí.

Profesionální montáže nábytku od všech dodavatelů, dodávku a montáže kuchyňských linek, včetně přípravy potřebných instalací a možnosti vypracování 3D návrhů a kalkulací.

Certifikované renovace schodů a schodišť od společnosti HAFA Treppen® a TOPSTEP včetně nerezového zábradlí.

Malířské práce vysokotlakým zařízením značky WAGNER, který je vhodný na velké plochy a prostory. Vysokotlaké zařízení je vynikajícím pomocníkem na veškeré malířské a natěračské práce.

 

Těšíme se na společnou spolupráci. 

Naše nabídka je velice široká, pokud jsme na něco zapomněli, neváhejte se ozvat.

Tel.:+420 777 822 109, Tel.:+420 773 873 287, Email.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.