Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Strop křížový

Sádrokartonoví strop je v obecném významu spodní plocha vodorovné (stropní) nebo šikmé (schodišťové, střešní) nosné konstrukce stavby. Viditelné části této plochy jsou zpravidla upravovány tak, aby působily esteticky.

Nejčastějšími úpravami jsou omítky, nátěry a obklady. Jsou-li na stropě upevněny potrubní rozvody a elektrické kabely, pak je často potřeba je zakrýt či ochránit před požárem. Provádí se to samostatnou konstrukcí, které říkáme podhledová konstrukce, zjednodušeně podhled,strop musí vždy splňovat mechanické (statické) požadavky bezpečnosti.


Spočítejte si přibližnou spotřebu materiálu na podhled jednoduchý.

Spočítejte si přibližnou spotřebu materiálu na podhled křížový.

Podkroví

Půdní vestavby se staly v poslední době velmi oblíbeným způsobem, jak rozšířit obytnou plochu domu. Půdní vestavba představuje zajímavé a originální řešení využití půdní plochy, ovšem pouze spolu s kvalitně odvedenou prací.
Půdní vestavba, nebo nástavba zlepší vzhled celého domu, vyřeší se oprava střechy i zateplení stropu najednou. Ušetřit se tak dají nemalé peníze za energie na vytápění.

Realizaci půdních vestaveb provádíme precizně a důsledně s ohledem na využitelnou plochu půdy. Většinou provádíme montáže sádrokartonových konstrukcí za užití sádrokartonu od předních firem. S realizací půdní vestavby zároveň provádíme zateplení půdních prostor, montáž střešních oken.

Spočítejte si přibližnou spotřebu materiálu na půdní vestavbu.

Sádrokartonová příčka

Sádrokartonové příčky jednoduše nahradí cihlové zdi. Pokud potřebujete rozdělit místnost v komerční nebo soukromé budově, jsou sádrokartonové příčky tou správnou volbou. Sádrokarton má vynikající izolační a stavební vlastnosti, které přinesou do Vašeho interiéru kvalitu a jednoduchost za dobrou cenu.

Sádrokartonové příčky jednoduše a chytře
Zkušenému řemeslníkovi zabere montáž sádrokartonových příček pouze pár hodin. Sádrokartonové příčky najdou využití při řešení složitých interiérových projektů všude tam, kde ze statických důvodů nelze používat klasickou zděnou výstavbu. Nezaměstnávám žádné režijní pracovníky, proto je cena za montáž příčky ze sádrokartonu velmi výhodná. Věřím, že budete s celkovým rozpočtem velmi spokojeni.

Příčka ze sádrokartonu jednovrstvě opláštěná s izolací
Se sádrokartonovými příčkami se setkáte převážně v komerčních objektech při výstavbě kanceláří, ale i v rodinných domech a podkrovních místnostech. Dle potřeby se sádrokartonové příčky montují jednovrstvě nebo dvouvrstvě opláštěné s izolací nebo bez.