Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Napínané stropy jsou rychlým a luxusním řešením všech bytových a komerčních prostorů – jedná se o materiál 21. století se širokým využitím.

Napínaný strop může být řešen rozmanitým členěním, odskoky a v kombinaci s moderním LED osvětlením dává stropům a podhledům jinou dimenzy. 

Napínaný strop je lepší alternativou sádrokartonového či minerálního stropu s designem podle Vašeho přání.

Co jsou napínané podhledy?
Účelové i designové řešení pro finální vzhled stropů. Čistá montáž dovoluje rychlé snížení stropů, zakrytí nerovností a instalací (elektro rozvody, vzduchotechnika aj.) a to i v zabydleném prostoru. Stropní folie pro napínané podhledy jsou vyrobené z měkčeného PVC. Je to velmi pružný materiál, který je napínán na obvodové hliníkové konstrukce jako blána na buben.

Stropní technologie splňuje základní funkce zavěšeného stropu, ale představuje nové možnosti uživatelům. Napínané stropy jsou lehké a moderní, snadno se instalují a jsou extrémně odolné. Umožňují vytvořit neomezený počet kombinací struktur, barev a tvarů. Pomocí stropních stropů lze vytvořit prostorové struktury: kulové, oválné, klenuté, zlomené a víceúrovňové. To vše v kombinaci s hrou barev a světel, takovýto strop vyvolává jedinečný efekt. Čím větší je prostor, tím větší jsou možnosti.

Kam můžu použít napínané podhledy?
Všude, kde chci snížit či zakrýt stávající strop. Ať se to týká chodby, koupelny, obyvácích místností, bazénů, obchodních prostor. Ideální je prostor, který chci ochránit od padajícího nepořádku, nevzhledného povrchu a vody. Díky voděodolnosti se hodí k bazénům, vířivkám, koupelnách aj. podobných provozům. Ideální pro použití v bytových domech, kde Vás již nebaví pohled na nevzhledný panelový strop.

Jaké druhy folií máme?
Lze si vybrat z lesklých fólií s optickým zvýšením místnosti, matné jako náhradu omítky či sádrokartonu, transparentní pro osvícení prostoru a perforované (akustické) pro zajištění lepšího ozvučení. Vše ve velké barevné škále.

Velkým hitem je folie zrcadlová. Nejčastěji je používána v barvě stříbrné, která je k nerozeznání od běžného zrcadla. Odrazivost této folie je až 95%.

Nově můžeme nabídnout folie s extra hygienickou úpravou. Tyto folie jsou nazývané BIOPRUF a jsou určené pro prostory se zvýšenou hygienickou náročností (ordinace, operační sály a jiná čistá prostředí)

Lze do podhledu umístit světlo?
Ano, lze jej přisadit, vestavět, nebo upevnit na závěsná lanka či pomocné konstrukce. Do folie lze instalovat bodová světla, LED panely, LED pásky, lustry, ale i reproduktory, požární hlásiče apod.


Technické informace:
Doporučená maximální plocha podhledu jednoho kusu ukotveného v hliníkových lištách je 50 m2. Větší plochy jsou instalovány přes další lišty a konstrukce. Celková plocha je neomezená.

  • Váha podhledu: 200 g/m2 ± 10%
  • Tloušťka podhledu: 0,17 mm ± 10%
  • Součinitel prostupu tepla: 0,16 W/m2K
  • I přes unikátní vlastnosti nejsou napínané podhledy náhradou parozábrany či tepelné izolace (nesplňují kritéria ČSN o parotěsnosti)

– Certifikáty na materiál
– Do novostaveb či rekonstruovaných bytů, domů, kanceláří, restaurací, barů, obchodů
– Montáž na jakýkoliv podkladový materiál
– Do stropů je možná instalace podsvícení, světelných zařízení, klimatizace či protipožárních systémů
– Ekologické, netoxické, antialergenní
– Nehořlavé – odpovídají požadavkům požární bezpečnosti, což je potvrzeno platným certifikátem

– Vodě nepropustné – udrží zátěž (1m2 udrží až 100 l vody) a nepropustí vodu při zatečení shora
– Nepraskají a neblednou, nemění tvar ani barvu
– Snadná údržba, pouze mytí běžnými saponáty, již žádné malování
– Neabsorbují pachy
– Čistá a rychlá montáž
– Záruka 12 let, životnost 50 let

 

Ceny napínaných stropů od 540 Kč / m2 včetně montáže.

Neváhejte a kontaktujte nás.

 

 

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

mistral.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Provádíme kompletní dodávku kuchyňských linek, vestavných skříní a ostatního nábytku na míru. Vypracování 3D návrhu, kalkulace a přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí. Rekonstrukci bytových jader na klíč. Kompletní realizace koupelen.

Malířství

Malířské práce

Nabízíme kompletní servis týkající se výmalby bytů, komerčních prostorů, bytových domů, schodišť a ostatních prostorů. Provádíme také nanášení barev systémem AIRLESS

nocni obloha

Napínané stropy

Napínané stropy jsou rychlým a luxusním řešením všech bytových a komerčních prostorů, jedná se o materiál 21. století se širokým využitím.