Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Co jsou akustické podhledy?
Napínané podhledy s perforací (malé otvory) mají mnoho využití. Jednou z nich je akustika. Perforace tlumí zvuk, nevzniká ozvěna a částečně i odvětrává prostor nad folií. Jsou různé druhy a velkosti perforace (cca 100 druhů – od technické po mikro). Barva folie dle vzorníku.

Kam je mohu použít?
Do prostor, kde se řeší tlumení zvuku. Bazény, nahrávací studia, prostory pro rozhlasové vysílání.

Rozdíly jsou jak ve velikosti, tak rozteči jednotlivých děr. Nejlépe hodnocenou perforací, co do akustického útlumu je mikroperforace, která čítá v řádech 100 tis. děr na 1 m2.

Perforace u matových a lesklých folií není překážkou. U transparentních folií je nutno počítat s tím, že při rozsvícení folie budou vidět světlené zdroje umístěné nad folií.

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

certifikatknaufpodlahy.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Provádíme kompletní dodávku kuchyňských linek, vestavných skříní a ostatního nábytku na míru. Vypracování 3D návrhu, kalkulace a přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí. Rekonstrukci bytových jader na klíč. Kompletní realizace koupelen.

Malířství

Malířské práce

Nabízíme kompletní servis týkající se výmalby bytů, komerčních prostorů, bytových domů, schodišť a ostatních prostorů. Provádíme také nanášení barev systémem AIRLESS

nocni obloha

Napínané stropy

Napínané stropy jsou rychlým a luxusním řešením všech bytových a komerčních prostorů, jedná se o materiál 21. století se širokým využitím.