Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Máte problém s kuchyňskou linkou, neodpovídá Vašim představám, chcete změnu a moderní vzhled?

Nabízíme možnost renovace kuchyňské linky dle Vašich požadavků. Kuchyňská linka se skládá z mnoha komponentů, které je možné vyměnit.

Při renovaci kuchyňské linky je možné vyměnit panty, pojezdy zásuvek tak i pracovní desky a s tím spojená výměna dřezu nebo varné desky. Stejně tak je možné nahradit samostatně stojící sporák za vestavnou troubu, umíme přidat vestavnou nebo volně stojící myčku a jiné spotřebiče. Záleží jen na Vás, jak velký bude zásah do stávajícího provedení.

Velkou a příjemnou změnou bude kompletní výměna kuchyňských dvířek a čílek včetně pantů a pojezdů, s možností dotlumení. Samozřejmě se nesmí zapomenout na úchytky, které dodají Vaší nové kuchyňské lince konečný vzhled. Kuchyňská dvířka je možné vybrat z různých typů materiálů a samozřejmě i barevných provedení.

Ať se jedná o základní laminátové dveře o síle 18 mm olepené po obvodu plastovou 2 mm ABS hranou, tak provedení Mirror Gloss, což je také laminátová deska 18 mm ale v lesklém provedení s plastovou lesklou ABS hranou 1 mm.

Prolisovaná dvířka se vyrábí z 18 mm MDF desky, která je plošně frézovaná do pažadovaných tvarů. Dvířka jsou následně potáhnuta dekorativní folií dle zvoleného dekoru. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarů dvířek a z množství dezénů folií. 

Lakovaná dvířka se vyrábí z 18 mm MDF desky, která je plošně frézovaná do pažadovaných tvarů. Dvířka jsou následně lakována v několika vrstvách odolným polyuretanovým lakem. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů tvarů a odstínů dvířek z celé vzorkovnice RAL

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

mistral.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Provádíme kompletní dodávku kuchyňských linek, vestavných skříní a ostatního nábytku na míru. Vypracování 3D návrhu, kalkulace a přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí. Rekonstrukci bytových jader na klíč. Kompletní realizace koupelen.

Malířství

Malířské práce

Nabízíme kompletní servis týkající se výmalby bytů, komerčních prostorů, bytových domů, schodišť a ostatních prostorů. Provádíme také nanášení barev systémem AIRLESS

nocni obloha

Napínané stropy

Napínané stropy jsou rychlým a luxusním řešením všech bytových a komerčních prostorů, jedná se o materiál 21. století se širokým využitím.