Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Sádrokartonové příčky jednoduše nahradí cihlové zdi. Pokud potřebujete rozdělit místnost v komerční nebo soukromé budově, jsou sádrokartonové příčky tou správnou volbou. Sádrokarton má vynikající izolační a stavební vlastnosti, které přinesou do Vašeho interiéru kvalitu a jednoduchost za dobrou cenu.

Sádrokartonové příčky jednoduše a chytře
Zkušenému řemeslníkovi zabere montáž sádrokartonových příček pouze pár hodin. Sádrokartonové příčky najdou využití při řešení složitých interiérových projektů všude tam, kde ze statických důvodů nelze používat klasickou zděnou výstavbu. Nezaměstnávám žádné režijní pracovníky, proto je cena za montáž příčky ze sádrokartonu velmi výhodná. Věřím, že budete s celkovým rozpočtem velmi spokojeni.

Příčka ze sádrokartonu jednovrstvě opláštěná s izolací
Se sádrokartonovými příčkami se setkáte převážně v komerčních objektech při výstavbě kanceláří, ale i v rodinných domech a podkrovních místnostech. Dle potřeby se sádrokartonové příčky montují jednovrstvě nebo dvouvrstvě opláštěné s izolací nebo bez.

 

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

mistral.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Provádíme kompletní dodávku kuchyňských linek, vestavných skříní a ostatního nábytku na míru. Vypracování 3D návrhu, kalkulace a přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí. Rekonstrukci bytových jader na klíč. Kompletní realizace koupelen.

Malířství

Malířské práce

Nabízíme kompletní servis týkající se výmalby bytů, komerčních prostorů, bytových domů, schodišť a ostatních prostorů. Provádíme také nanášení barev systémem AIRLESS

nocni obloha

Koupelny na klíč

Provádíme obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.