Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie, Podmínek použití a zásad ochrany osobních údajů.

Nerezové lištyNerezové ochranné boční lišty se používají k ochraně kuchyňských dvířek před horkem, které vychází z vestavěné trouby a zamezují tak poškození dvířek, zásuvek, případně sousedících spotřebičů, lišty slouží jako ochranný tepelný štít.

  • Ochranné boční lišty v univerzálním nerezovém provedení, jsou vhodné pro většinu vestavěných trub.
  • Ochranné lišty jsou dodávány v páru, na levou i pravou stranu vestavěné trouby v nerezovém kartáčovém provedení z pohledové strany.
  • Lišty se vkládají z boku za vestavěnou troubu a jsou přichyceny pomocí vrutů, které jsou součástí vestavěné trouby.
  • K bočním ochranným lištám doporučujeme zakoupit i spodní ochrannou lištu dle potřeb.
Cena 298 Kč je uvedena za levou i pravou boční lištu.


  • Boční ochranná lišta 1
  • Boční ochranná lišta 2
  • Boční ochranná lišta 3_použití
  • Boční ochranná lišta_nákres

Členové týmu

HPIM0225

Ladislav Hňoupek

 
Tel:. +420 777 822 109
IČO: 04541553
mail
20170401 185314

Roman Hňoupek

 
Tel:. +420 773 873 287
IČO: 07521529
mail

Certifikát

certifikatknaufsteny.jpg

sadrokarton1

Montáž sádrokartonu

Sádrokarton je v současné době nejrychlejším řešením tzv. suché výstavby. Díky tomuto systému je možné rychle realizovat úpravy jakéhokoliv interiéru.

IMG 4090

Rekonstrukce schodišť

Přemýšlíte jak zmodernizovat vaše stávající schodiště? Je tu řešení ! Provádíme rekonstrukci moderním a odolným materiálem s velkým výběrem barev a provedení.

Sample image

Montáže nábytku

Provádíme odbornou montáž nábytku všech  výrobců a typů, kuchyně, ložnice, skříně, pracovny, či cokoliv jiného. Máme bohaté mnoholeté zkušenosti s montováním nábytku.

Hanousek3d

Kuchyňské linky a 3D návrhy

Provádíme kompletní dodávku kuchyňských linek, vestavných skříní a ostatního nábytku na míru. Vypracování 3D návrhu, kalkulace a přípravy potřebných instalací.

roub

Stavební práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce související s rekonstrukcí domu, bytu či jejich částí. Rekonstrukci bytových jader na klíč. Kompletní realizace koupelen.

Malířství

Malířské práce

Nabízíme kompletní servis týkající se výmalby bytů, komerčních prostorů, bytových domů, schodišť a ostatních prostorů. Provádíme také nanášení barev systémem AIRLESS

nocni obloha

Koupelny na klíč

Provádíme obkladačské práce a rekonstrukce koupelen.